Tel: (0212) 662 0221 veya (0212) 662 0222

Adres: Gazi Evrenos Caddesi, Baharistan Sokak, No: 13, Yeşilköy, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Türkmenistan Başkonsolosluğu, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Yeşilköy Mah. mahallesinde (Baharistan Sokak) yer alıyor. Türkmenistan Başkonsolosluğu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türkmenistan Başkonsolosluğu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Türkmenistan Başkonsolosluğu
    Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7.22 puan aldı.
  • Nasıl bir konsoloslukturki vatandaşın telefonlarına bakmaz.Yardım ve bilgi için nasıl temas kuracağız bir bilen varsa lütfen bizede söylesin.

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türkmenistan Başkonsolosluğu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türkmenistan Başkonsolosluğu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türkmenistan Başkonsolosluğu

Aşağıdaki formu kullanarak Türkmenistan Başkonsolosluğu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...