Tel: (0312) 239 2224

Adres: Dodurga Köyü Mevkii Çayyolu 2 Türkkonut No: 54, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Türkkonut İlköğretim Okulu, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Dodurga Mah. mahallesinde yer alıyor. Türkkonut İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türkkonut İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türkkonut İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türkkonut İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türkkonut İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • çok güzel tasarlanmış

    Misafir, 09.12.2010 19:42:00

Türkkonut İlköğretim Okulu adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Türkkonut İlköğretim Okulu
Dodurga Mah., Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 239 2224 Türkkonut İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Türkkonut İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...