Tel: (0312) 279 0550

Adres: Eryaman Evleri Dil Devrimi Cad. Eryaman Etimesgut, Ank., Ankara, Türkiye


Eryaman Türkkent İlköğretim Okulu, Ankara ili Etimesgut ilçesinde yer alıyor. Eryaman Türkkent İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eryaman Türkkent İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eryaman Türkkent İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eryaman Türkkent İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eryaman Türkkent İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • kpss için sınava gireceğim yer burası demetevlerden gelcem ama nasıl gelcem?

    Misafir, 27.11.2010 18:39:00

Eryaman Türkkent İlköğretim Okulu adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Eryaman Türkkent İlköğretim Okulu
, Etimesgut, Ankara.
+90(0312) 279 0550 Eryaman Türkkent İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Eryaman Türkkent İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...