Tel: (0212) 582 6033 veya (0212) 664 1538

Adres: Seyitnizam Mh. Nakliyeciler Sitesi, 3. Yol, No: 328, 3. Blok, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • dernek
  • Bu firma 11 senedir faal

Türkiye Nakliyeciler Derneği, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Seyitnizam Mah. mahallesinde (6. Aralık Sokak) yer alıyor. Türkiye Nakliyeciler Derneği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türkiye Nakliyeciler Derneği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İktisadi işletme yurtiçi karayolu taşımacılığı konusu ilşe ilgili tüketim maağaza yerleri açmak, İktisadi işletme yurtiçi karayolu taşımacılığı setöründe kullanılmak üzere her türlü taşınır ve taşınmaz mal almak, satmak, kiralamak, taşınmazlar üzerine her türlü yurt içi karayolu arsalar almak, satmak, lehte ve aleyhte ipotekler tesis etmek, terkin etmek, ipotek karşılığı taşınmazlar göstererek borç para ve krediler almak, hisseli veya müstakil malları ipotek vermek, teminat göstermek, rehin etmek, her türlü halkarlar(tesis)etmek ve kaldırmak, İktisadi işletmenin menfaatleri ve Türkiye Nakliyeciler Derneği yönetim kurulunun alacağı kararlar doğrulrusunda her türlü ticari faaliyette bulunmak.


0 görüş var

    Türkiye Nakliyeciler Derneği
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türkiye Nakliyeciler Derneği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türkiye Nakliyeciler Derneği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türkiye Nakliyeciler Derneği

Aşağıdaki formu kullanarak Türkiye Nakliyeciler Derneği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...