Tel: (0312) 230 3428 veya (0312) 230 3429

Adres: Anıttepe Mh. Işık Sokak, No: 11 / 1, Tandoğan, Çankaya, Ankara, Türkiye


Türkiye İşçi Emeklileri Derneği, Ankara ili Çankaya ilçesinin Anıttepe Mah. mahallesinde (Işık Sokak) yer alıyor. Türkiye İşçi Emeklileri Derneği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türkiye İşçi Emeklileri Derneği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Türkiye İşçi Emeklileri Derneği
    Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • Ben üyeniz olmak istiyorum.

    3/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türkiye İşçi Emeklileri Derneği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türkiye İşçi Emeklileri Derneği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türkiye İşçi Emeklileri Derneği

Aşağıdaki formu kullanarak Türkiye İşçi Emeklileri Derneği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...