Tel: (0216) 418 3455

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 7, Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Türkiye İş Kurumu Kadıköy Şubesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Hasanpaşa Mah. mahallesinde (Fahrettin Kerim Gökay Caddesi) yer alıyor. Türkiye İş Kurumu Kadıköy Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türkiye İş Kurumu Kadıköy Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Türkiye İş Kurumu Kadıköy Şubesi
    Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7.35 puan aldı.
  • ben muhterem 23 yasındayım fenerbahce d/g de askerlık yapıyorum.kutahyalıyım üniv makıne mezunuyum askerlıgımın bıtmesıne 25 gun falan kaldı. oyuzden bır ıs sahıbı olmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım numaram 05391951248

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türkiye İş Kurumu Kadıköy Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türkiye İş Kurumu Kadıköy Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türkiye İş Kurumu Kadıköy Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Türkiye İş Kurumu Kadıköy Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...