Türkiye Hastanesi (Türkiye Gazetesi Hastanesi) logo

Tel: (0212) 314 1414 veya (0212) 314 1212

Adres: Merkez Mh. Darülacaze Caddesi, No: 14 / 1, Pk: 34381, Şişli, İstanbul, Türkiye


Türkiye Hastanesi (Türkiye Gazetesi Hastanesi), İstanbul ili Şişli ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Darülaceze Caddesi) yer alıyor. Türkiye Hastanesi (Türkiye Gazetesi Hastanesi) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türkiye Hastanesi (Türkiye Gazetesi Hastanesi) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Türkiye Hastanesi (Türkiye Gazetesi Hastanesi)
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.41 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türkiye Hastanesi (Türkiye Gazetesi Hastanesi) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türkiye Hastanesi (Türkiye Gazetesi Hastanesi) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türkiye Hastanesi (Türkiye Gazetesi Hastanesi)

Aşağıdaki formu kullanarak Türkiye Hastanesi (Türkiye Gazetesi Hastanesi) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...