Tel: (0212) 503 0333

Adres: Merkez Mah. 29 Ekim Cad. Köknar Sk. Yenibosna Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Bahçelievler Türkiye Gazetesi Tic. Mes. Lisesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde yer alıyor. Bahçelievler Türkiye Gazetesi Tic. Mes. Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Türkiye Gazetesi Tic. Mes. Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Türkiye Gazetesi Tic. Mes. Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Türkiye Gazetesi Tic. Mes. Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Türkiye Gazetesi Tic. Mes. Lisesi

1 görüş var

  • bu lisenin ilk ögrencilerinden biriyim zamaninda yani lisenin kuruldugu zamanlarda henüz tamalanmamis ögretmeni bile yokken okula gidiyorduk zaman icerisinde bayagi glisme saglamis tebrikler.yasasin meshur 9-0 sinifi o yillar cok güzeldi imkanim olsa birdaha okurdum orada

    Misafir, 13.09.2010 00:26:00

Bahçelievler Türkiye Gazetesi Tic. Mes. Lisesi adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.54 puan almıştır.
Bahçelievler Türkiye Gazetesi Tic. Mes. Lisesi
, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 503 0333 Bahçelievler Türkiye Gazetesi Tic. Mes. Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçelievler Türkiye Gazetesi Tic. Mes. Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...