Türkiye Diyabet Vakfı Bakırköy Diyabet Merkezi logo

Tel: (0212) 542 8856 veya (0212) 542 5585

Adres: Zuhurat Baba Mh. Gençler Caddesi, No: 38/2, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Türkiye Diyabet Vakfı Bakırköy Diyabet Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Ataköy 3-4-11 Mah. mahallesinde (Gençler Caddesi) yer alıyor. Türkiye Diyabet Vakfı Bakırköy Diyabet Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türkiye Diyabet Vakfı Bakırköy Diyabet Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Toplumumuzu şeker hastalığı konusunda bilgilendirip bilinçlenmesini esas alan her türlü hizmet ve faaliyette bulunur, tıptaki son gelişmelerin ısışı altında ve genel halk sağlığının temel kuralları doğrultusunda şeker hastalığı ile mücadele eder, önleyici tedbirler alır ve Vakıf Senedinde ve 28. 6. 1999 tarihinde tescil edilen yönetim kurulu kararında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Türkiye Diyabet Vakfı Bakırköy Diyabet Merkezi
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türkiye Diyabet Vakfı Bakırköy Diyabet Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türkiye Diyabet Vakfı Bakırköy Diyabet Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türkiye Diyabet Vakfı Bakırköy Diyabet Merkezi