Tel: (0312) 295 8700 veya 444 82 35

Adres: Mustafa Kemal Mh. Dumlupınar Bulvarı, No: 192, Çankaya, Ankara, Türkiye


TAEK - Türkiye Atom Enerjisi Kurumu, Ankara ili Çankaya ilçesinin Mustafa Kemal Mah. mahallesinde (Eskişehir Yolu (Dumlupınar Blv.)) yer alıyor. TAEK - Türkiye Atom Enerjisi Kurumu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TAEK - Türkiye Atom Enerjisi Kurumu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    TAEK - Türkiye Atom Enerjisi Kurumu
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak TAEK - Türkiye Atom Enerjisi Kurumu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TAEK - Türkiye Atom Enerjisi Kurumu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TAEK - Türkiye Atom Enerjisi Kurumu

Aşağıdaki formu kullanarak TAEK - Türkiye Atom Enerjisi Kurumu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...