Tel: (0216) 302 9090

Adres: Bağdat Cad. No: 369 Suadiye Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Turkcell - Şengüller, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Suadiye Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Turkcell - Şengüller yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Turkcell - Şengüller nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Turkcell - Şengüller nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Turkcell - Şengüller konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Turkcell - Şengüller

0 görüş var

Turkcell - Şengüller adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Turkcell - Şengüller
Suadiye Mah.Bağdat Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 302 9090 Turkcell - Şengüller

Aşağıdaki formu kullanarak Turkcell - Şengüller ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...