Turkcell Maltepe Plaza logo

Tel: (0216) 458 1000

Adres: Yeni Mahalle, Pamukkale Sokak, No: 3, Pk: 34880, Soğanlık, Kartal, İstanbul, Türkiye


Turkcell Maltepe Plaza, İstanbul ili Kartal ilçesinin Soğanlık Yeni Mah. mahallesinde (Pamukkale Sokak) yer alıyor. Turkcell Maltepe Plaza yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Turkcell Maltepe Plaza nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Turkcell Maltepe Plaza nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Turkcell Maltepe Plaza konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Turkcell Maltepe Plaza

Aşağıdaki formu kullanarak Turkcell Maltepe Plaza ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...