Turkcell Global Bilgi İzmir logo

Tel: (0232) 488 4900

Adres: Ankara Asfaltı Turkcell Plaza C Blk. No: 64, Bornova, İzmir, Türkiye


Turkcell Global Bilgi İzmir, İzmir ili Bornova ilçesinde yer alıyor. Turkcell Global Bilgi İzmir yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Turkcell Global Bilgi İzmir nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Turkcell Global Bilgi İzmir
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Turkcell Global Bilgi İzmir nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Turkcell Global Bilgi İzmir konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Turkcell Global Bilgi İzmir

Aşağıdaki formu kullanarak Turkcell Global Bilgi İzmir ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...