Tel: (0216) 651 5002

Adres: Barbaros Mah. Denizmen Sk. Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Türkan Sabancı Görme Engelliler İlköğretim Okulu ve İş Okulu, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Türkan Sabancı Görme Engelliler İlköğretim Okulu ve İş Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türkan Sabancı Görme Engelliler İlköğretim Okulu ve İş Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türkan Sabancı Görme Engelliler İlköğretim Okulu ve İş Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türkan Sabancı Görme Engelliler İlköğretim Okulu ve İş Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türkan Sabancı Görme Engelliler İlköğretim Okulu ve İş Okulu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Türkan Sabancı Görme Engelliler İlköğretim Okulu ve İş Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...