Türk Traktör Fabrikası logo

Tel: (0312) 211 0190 veya (0312) 233 3333

Adres: Güvercin Yolu, No: 111-112, Traktör Fabrikası, Pk: 06560, Gazi, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Türk Traktör Fabrikası, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Gazi Mah. mahallesinde (Traktör Fabrikası) yer alıyor. Türk Traktör Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türk Traktör Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Türk Traktör Fabrikası
    Toplam 61 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.97 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türk Traktör Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türk Traktör Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türk Traktör Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Türk Traktör Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...