Adres: Narlıdere, 27 Mayıs Cd, 35320 2. İnönü, , İzmir, Türkiye


Türk Telekom Narlıdere, İzmir ili Narlıdere ilçesinin 2. İnönü Mah. mahallesinde (27 Mayıs Caddesi) yer alıyor. Türk Telekom Narlıdere yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türk Telekom Narlıdere nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türk Telekom Narlıdere nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türk Telekom Narlıdere konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türk Telekom Narlıdere

0 görüş var

Türk Telekom Narlıdere adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Türk Telekom Narlıdere
2. İnönü Mah.27 Mayıs Caddesi, Narlıdere, İzmir.
Türk Telekom Narlıdere

Aşağıdaki formu kullanarak Türk Telekom Narlıdere ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...