Adres: Karşıyaka, 1734. Sk, 68-72, 35530 Donanmacı, , İzmir, Türkiye


Türk Telekom - Karşıyaka, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Donanmacı Mah. mahallesinde (1734. Sokak) yer alıyor. Türk Telekom - Karşıyaka yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türk Telekom - Karşıyaka nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türk Telekom - Karşıyaka nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türk Telekom - Karşıyaka konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türk Telekom - Karşıyaka

1 görüş var

  • Ben 7450 sokak no:10 mor ev apt yöneticisiyim yaklaşık 10 ay önce yaptıgımız dilekçeli başvurumuzun halen degerlendirilmemesi gerçekten üzücü düşünün bir kere müşteri ayagınıza geliyor ama siz onu önemsemiyorsunuz ihtiyaç meselesi tabii , özel bir şirket olunca memur kafasından çıkar diyede düşünmüştüm ama yanılmışım

    Misafir, 15.04.2014 15:04:00

Türk Telekom - Karşıyaka adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.66 puan almıştır.
Türk Telekom - Karşıyaka
Donanmacı Mah.1734. Sokak, Karşıyaka, İzmir.
Türk Telekom - Karşıyaka

Aşağıdaki formu kullanarak Türk Telekom - Karşıyaka ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...