Tel: 444 14 44

Adres: Kadıköy, Yoğurtçu Şükrü Sk, 28-44, 34714 Osmanağa, , İstanbul, Türkiye


Türk Telekom Kadıköy Müdürlüğü, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Osmanağa Mah. mahallesinde (Yoğurtçu Şükrü Sokak) yer alıyor. Türk Telekom Kadıköy Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türk Telekom Kadıköy Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türk Telekom Kadıköy Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türk Telekom Kadıköy Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türk Telekom Kadıköy Müdürlüğü

0 görüş var

Türk Telekom Kadıköy Müdürlüğü adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.49 puan almıştır.
Türk Telekom Kadıköy Müdürlüğü
Osmanağa Mah.Yoğurtçu Şükrü Sokak, Kadıköy, İstanbul.
+90444 14 44 Türk Telekom Kadıköy Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Türk Telekom Kadıköy Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...