Tel: (0422) 361 0001

Adres: Türk Telekom İöo, Şehit Fevzi Mahallesi, 15. Sokak, Merkez Malatya, Türkiye


Türk Telekom İlköğretim Okulu (Malatya Merkez), Malatya ili Malatya Merkez ilçesinde yer alıyor. Türk Telekom İlköğretim Okulu (Malatya Merkez) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türk Telekom İlköğretim Okulu (Malatya Merkez) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türk Telekom İlköğretim Okulu (Malatya Merkez) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türk Telekom İlköğretim Okulu (Malatya Merkez) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türk Telekom İlköğretim Okulu (Malatya Merkez)

0 görüş var

Türk Telekom İlköğretim Okulu (Malatya Merkez) adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.79 puan almıştır.
Türk Telekom İlköğretim Okulu (Malatya Merkez)
, Malatya Merkez, Malatya.
+90(0422) 361 0001 Türk Telekom İlköğretim Okulu (Malatya Merkez)

Aşağıdaki formu kullanarak Türk Telekom İlköğretim Okulu (Malatya Merkez) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...