Tel: (0258) 555 4141

Adres: 15 Mayıs Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. No:125, , Denizli, Türkiye


Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde yer alıyor. Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü

2 görüş var

 • T.C.
  DENİZLİ İLİ
  PINARKENT BELEDİYE BAŞKANLIĞI
  02.08.2011

  İyi günler Denizli Pınarkent Belediyesi Fen İşlerinde çalışmaktayım. Yaklaşık 1,5 aydır yapı denetim sisteminden hakedişlerimi onaylayamıyorum Bayındırlık ve İskan Bakanlığını aradığımda ilk olarak Türk Telokomdan statik Ip numarası almam gerektiği söylendi. Telokomun 444 1 444 numarasından bu konuyla alakalı bilgi almam mümkün olmuyor . Mail
  ortamında veya yetkili merci ile görüşebileceğim bir numara verilerek bu konu hakkında bilgi verilmesi için;
  Gereğini Bilgilerinize rica ederim.

  Misafir, 02.08.2011 11:00:00

 • Merhaba ben mahir denizlide bahçeli evlerde ikamet ediyorum ben bir sitemimi dile getirmek istiyorum şehir merkezimizde bulunan kablolu tv yayını bizim mahallemizde halen neden yok üstelik burası ve çevresi bakımdan diger semtlere mahallelere bakınca daha düzenli ve planlı lütfen bu konuyu degerledirin

  Misafir, 04.11.2010 21:56:00

Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü adlı mekan, 45 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü
, Merkezefendi, Denizli.
+90(0258) 555 4141 Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...