Tel: (0262) 335 0887

Adres: Körfez M. 42 Evler Şehit Remzi Cad., İzmit, Kocaeli, Türkiye


Türk Pirelli İlköğretim Okulu, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Körfez Mah. mahallesinde yer alıyor. Türk Pirelli İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türk Pirelli İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türk Pirelli İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türk Pirelli İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türk Pirelli İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ben bu okulda okuyorum ve okulumdan ve müdürümüzden çok memnunum

    Misafir, 18.11.2010 11:58:00

Türk Pirelli İlköğretim Okulu adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Türk Pirelli İlköğretim Okulu
Körfez Mah., İzmit, Kocaeli.
+90(0262) 335 0887 Türk Pirelli İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Türk Pirelli İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...