Tel: (0212) 212 0707

Adres: 19 Mayıs Cad. No: 8 19 Mayıs Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Türk Kalp Vakfı, İstanbul ili Şişli ilçesinin 19 Mayıs Mah. mahallesinde (19 Mayıs Caddesi) yer alıyor. Türk Kalp Vakfı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türk Kalp Vakfı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kardiyoloji merkezi olarak iç hastalıklar göğüs cerrahisi kardiyoloji genel tababet biyokimya laboratuarı nükleer tıp laboratuarı kardiyak rehabilitasyon ve egzersiz birimi diyet birimi radyoloji laboratuarı nöroloji konularında ayakta hasta tedavi merkezi olarak çalışacaktır


0 görüş var

    Türk Kalp Vakfı
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.38 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türk Kalp Vakfı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türk Kalp Vakfı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türk Kalp Vakfı

Aşağıdaki formu kullanarak Türk Kalp Vakfı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...