Tel: (0216) 592 7077

Adres: Mimar Sinan Mah. Özgürlük Cad. No: 8, Sultanbeyli, İstanbul, Türkiye


Türk Hava Kurumu Gazi İlköğretim OKulu, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Mimar Sinan Mah. mahallesinde yer alıyor. Türk Hava Kurumu Gazi İlköğretim OKulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türk Hava Kurumu Gazi İlköğretim OKulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türk Hava Kurumu Gazi İlköğretim OKulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türk Hava Kurumu Gazi İlköğretim OKulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türk Hava Kurumu Gazi İlköğretim OKulu

0 görüş var

Türk Hava Kurumu Gazi İlköğretim OKulu adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.2 puan almıştır.
Türk Hava Kurumu Gazi İlköğretim OKulu
Mimar Sinan Mah., Sultanbeyli, İstanbul.
+90(0216) 592 7077 Türk Hava Kurumu Gazi İlköğretim OKulu

Aşağıdaki formu kullanarak Türk Hava Kurumu Gazi İlköğretim OKulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...