Tel: (0212) 531 9990

Adres: Sofular Cad. Yeni Orta Sok. No: 18 Sofular Mh. Aksaray Fatih, , İstanbul, Türkiye


Türk Folklor Kurumu Derneği, İstanbul ili Fatih ilçesinin Sofular Mah. mahallesinde (Yeni Orta Sokak) yer alıyor. Türk Folklor Kurumu Derneği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türk Folklor Kurumu Derneği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türk Folklor Kurumu Derneği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türk Folklor Kurumu Derneği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türk Folklor Kurumu Derneği

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Türk Folklor Kurumu Derneği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...