Tel: (0212) 557 7070

Adres: E-5 Karayolu Y. Osmaniye Mevkii No:, Eserkent Sitesi Yanı Bahçelievler Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Türk Böbrek Vakfı Özel Hizmet Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Hürriyet Mah. mahallesinde (Dumlupınar Sokak) yer alıyor. Türk Böbrek Vakfı Özel Hizmet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türk Böbrek Vakfı Özel Hizmet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türk Böbrek Vakfı Özel Hizmet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türk Böbrek Vakfı Özel Hizmet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türk Böbrek Vakfı Özel Hizmet Hastanesi

0 görüş var

Türk Böbrek Vakfı Özel Hizmet Hastanesi adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
Türk Böbrek Vakfı Özel Hizmet Hastanesi
Hürriyet Mah.Dumlupınar Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 557 7070 Türk Böbrek Vakfı Özel Hizmet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Türk Böbrek Vakfı Özel Hizmet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...