Tel: (0216) 372 2940

Adres: Cami Sok. No: 33 Suadiye, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Suadiye Mah. mahallesinde yer alıyor. Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulu

0 görüş var

Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulu adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulu
Suadiye Mah., Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 372 2940 Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...