Tel: (0216) 392 9372

Adres: Esenyalı Mah. Cumhuriyet Cad. Metehan Sok. No: 1, Pendik, İstanbul, Türkiye


Esenyalı Turgut Reis İlköğretim Okulu, İstanbul ili Pendik ilçesinde yer alıyor. Esenyalı Turgut Reis İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Esenyalı Turgut Reis İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Esenyalı Turgut Reis İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Esenyalı Turgut Reis İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Esenyalı Turgut Reis İlköğretim Okulu

0 görüş var

Esenyalı Turgut Reis İlköğretim Okulu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Esenyalı Turgut Reis İlköğretim Okulu
, Pendik, İstanbul.
+90(0216) 392 9372 Esenyalı Turgut Reis İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Esenyalı Turgut Reis İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...