Tel: (0216) 419 2320

Adres: Turgut Reis Mah. Fatih Cd. Cilvegözü Sok. No: 13 Sultanbeyli, İst., İstanbul, Türkiye


Turgut Reis İlköğretim Okulu, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Turgut Reis Mah. mahallesinde yer alıyor. Turgut Reis İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Turgut Reis İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Turgut Reis İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Turgut Reis İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Turgut Reis İlköğretim Okulu

0 görüş var

Turgut Reis İlköğretim Okulu adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Turgut Reis İlköğretim Okulu
Turgut Reis Mah., Sultanbeyli, İstanbul.
+90(0216) 419 2320 Turgut Reis İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Turgut Reis İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...