Adres: Turgut Özal Rekreasyon Alanı, Karşıyaka, 35580 Bayraklı, İzmir, İzmir, Türkiye


Turgut Özal Rekreasyon Alanı, İzmir ili Bayraklı ilçesinin Bayraklı Mah. mahallesinde yer alıyor. Turgut Özal Rekreasyon Alanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Turgut Özal Rekreasyon Alanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Turgut Özal Rekreasyon Alanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Turgut Özal Rekreasyon Alanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Turgut Özal Rekreasyon Alanı

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Turgut Özal Rekreasyon Alanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...