Adres: Zeytinburnu, Vatan Cd Kvş, 34010 Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Turgut Özal Anıt Mezarı, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Maltepe Mah. mahallesinde (Vatan Cad Kvş) yer alıyor. Turgut Özal Anıt Mezarı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Turgut Özal Anıt Mezarı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Turgut Özal Anıt Mezarı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Turgut Özal Anıt Mezarı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Turgut Özal Anıt Mezarı

0 görüş var

Turgut Özal Anıt Mezarı adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Turgut Özal Anıt Mezarı
Maltepe Mah.Vatan Cad Kvş, Zeytinburnu, İstanbul.
Turgut Özal Anıt Mezarı

Aşağıdaki formu kullanarak Turgut Özal Anıt Mezarı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...