Turaş Gaz Armatürleri hakkında

Tusem Hazır Giyim Üretim ve Pazarlama Limited Şirketi, Aşağıda belirtilen hususlarda imalat pazarlama işletmecilik komisyonculuk, alım satım, ihracat, ithalat yapmak. LPG Alçak basınçlı gaz armatürleri, alçak basınçlı tüp vanası, dedantör tek kelepçeli fırın musluğu, çift yönlü fırın musluğu, çift kelepçeli ocak musluğu, vida bağlantılı ocak ve fırın musluğu, piknik musluğu, emniyet ventili ve fırın ocak aksesuarı, ızgara tevzi borusu, pipo ve kapağı musluk düğmeleri, hortum girişi ve somunu Ev sanayi ve lokanın mutfak cihazları mobilyaları dayanıklı ev araçları ve tüketim malzemeleri LPG gaz cihazları gaz ve bu konularla ilgili yedek parçaları havagazı ocakları ve fırınları elektrikli ocakları ve fırınları ve elektrikli elektriksiz döner cihazları. Şirket gayesinin tahakuku için her türlü gayrimenkulü almaya veya satmaya veya başka surette devretmeğe kiralamaya sahibi bulunduğu gayrimenkuller üzerinde her türlü ipotek rehin vs. mükellefiyet ve ayni haklar vaz ve fekke başkalarının gayrimenkulleri üzerinde her türlü ipotek ve rehin ve ayni hakları iktisapa ve bunlara müteallik her türlü muamele ve tasarruf yapmaya ezcümle başkalarına ait gayrimenkulleri şirket lehine bankalara ipotek ederek teminatı göstermeğe yetkilidir. Şirket amacını gerçekleştire bilmek için her türlü gayrimenkul ve bunlara müteallik haklar iktisap etmek ve şirket için lüzumlu tesisler ve gayrimenkul ler araziler satın almak. . . gerek şirket gerekse başka şahıs lar için rehin ve ipotek etmek başkalarına ait gayrimenkuller üzerinde ipotek tesisi etmek cins tashihi yaptırmak kat mülkiyeti ve kat irtifakı tesis etmek devir ifraz ferağ etmek menkul ve gayrimenkuller üzerinde tasarrufta bulunmaya yetki lidir ve anasözleşmesinde ve 3. 5. 2007 tarihinde tecsil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Turaş Gaz Armatürleri için Görüşler

  Ödeme seçenekleri

  EFT/Havale Visa MasterCard Nakit

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar