TÜPRAŞ Genel Müdürlük logo

Tel: (0262) 316 3000

Adres: Güney Mh. Petrol Caddesi, No: 25, Tüpraş Tesisleri, Pk: 41790, Körfez, Kocaeli, Türkiye


TÜPRAŞ Genel Müdürlük, Kocaeli ili Körfez ilçesinin Güney Mah. mahallesinde (Petrol Caddesi) yer alıyor. TÜPRAŞ Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TÜPRAŞ Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    TÜPRAŞ Genel Müdürlük
    Toplam 30 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.53 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak TÜPRAŞ Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TÜPRAŞ Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TÜPRAŞ Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak TÜPRAŞ Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...