Tel: (0212) 212 2860

Adres: Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No: 1/B Mecidiyeköy Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Tuna Ozalit - Şube, İstanbul ili Şişli ilçesinin Mecidiyeköy Mah. mahallesinde (Raşit Rıza Sokak) yer alıyor. Tuna Ozalit - Şube yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tuna Ozalit - Şube nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tuna Ozalit - Şube nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tuna Ozalit - Şube konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tuna Ozalit - Şube

0 görüş var

Tuna Ozalit - Şube adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.25 puan almıştır.
Tuna Ozalit - Şube
Mecidiyeköy Mah.Raşit Rıza Sokak, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 212 2860 Tuna Ozalit - Şube

Aşağıdaki formu kullanarak Tuna Ozalit - Şube ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...