Tel: (0212) 417 3556

Adres: Yıldırım Mah. Avazköy Yolu Akşemsettin Sok. No: 37 Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


Tuna İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yıldırım Mah. mahallesinde yer alıyor. Tuna İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tuna İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tuna İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tuna İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tuna İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • başarılarının devamını diliyorum

    Misafir, 06.01.2014 00:25:00

Tuna İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Tuna İlköğretim Okulu
Yıldırım Mah., Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 417 3556 Tuna İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Tuna İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...