Tel: (0212) 628 7303

Adres: Barbaros Cad. 585. Sok. No: 2 Kat: 1 Daire: 1-2 Oruç Reis Mh. Esenler, , İstanbul, Türkiye


Tuna Hayat, İstanbul ili Esenler ilçesinin Oruçreis Mah. mahallesinde (585. Sokak) yer alıyor. Tuna Hayat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tuna Hayat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her çeşit sağlık hizmetleri vermek üzere özel hastaneler, dispanserler, laboratuarlar , sağlık merkezleri ve tesisleri, sağlık kabinleri, doğumevleri, diş (ağız sağlığı) ve protez tedavi merkezleri kurmak ve bu nerkezleri işletmek ve 16. 2. 2009 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tuna Hayat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tuna Hayat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tuna Hayat

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Tuna Hayat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...