Tel: (0224) 242 7035 veya (0224) 242 7036

Adres: Btso Organize Sanayi Bölgesi 75. Yıl Cumhuriyet Bulvarı Arıtma Cad. No: 8 Nilüfer Bursa Bursa, Türkiye


    kategoriler:
  • tekstil
  • Bu firma 6 senedir faal

Tulipa Textile, Bursa ili Nilüfer ilçesinin Organize Sanayi Bölgesi mahallesinde yer alıyor. Tulipa Textile yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tulipa Textile nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Uzun yıllardır her dönem müşteri beklentilerini algılama yeteneğiyle ve rekabet şartlarına ayak uydurarak Tulipa Tekstil bugünkü çağdaş yapısına ulaşmıştır.

Tulipa tekstil güçlü altyapısı, 300'ü aşkın personeli ve onlarca yabancı müşterisi ile Türkiye'nin en büyük konfeksiyon üretici-ihracatçı firmaları arasındadır.

Kumaş kontrolü, kesim, dikim, ütü ve paketlemeye kadar tüm süreçleri bünyesinde barındıran ve dış giyim adına tüm modelleri aynı kalite ve verimlilikte sunabilen Tulipa tekstil; emin adımlarla müşterileri için kendi koleksiyonunu oluşturma yolunda hızla ilerlemektedir. Kaliteli ve terminli üretimin yanında tasarım yaparak model geliştirmeyi müşteri memnuniyetinin kilit unsuru olarak görmektedir.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Tulipa Textile nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tulipa Textile konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tulipa Textile

Aşağıdaki formu kullanarak Tulipa Textile ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...