TTNET A.Ş. Genel Müdürlük logo

Tel: (0212) 306 1000 veya 444 03 75

Adres: Esentepe Mh. Salih Tozan Sokak, No: 16, Karamancılar İş Merkezi D Blok 34394, Şişli, İstanbul, Türkiye


TTNET A.Ş. Genel Müdürlük, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Salih Tozan Caddesi) yer alıyor. TTNET A.Ş. Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TTNET A.Ş. Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket meri mevzuata riayet etmek koşuluyla her türlü telekomünikasyon hizmeti sunmak ve/veya altyapısını kurup işletmek amacıyla kurulmuştur, Konusu ile ilgili olmak üzere satış vaadi rehin ticari işletme rehni ve ipotek de dahil olmak üzere taşınır ve taşınmazlar üzerinde ayni ve şahsi hakların tesis edilmesi tapu kütüğüne ve ilgili sicillerine tescil ettirilmesi lehine tesis edilen rehin ve ipoteklerin fek edilmesi alınan her türlü teminattan vazgeçilmesi sahip bulunduğu taşınır ve taşınmazların ipotek rehin ve ticari işletme rehni de dahil olmak üzere kendisi ve/veya üçüncü kişilerin borcu için her ne nam ve şekilde olursa olsun teminat olarak gösterilmesi ve üçüncü kişilerin borcuna kefil olunması. Anasözleşmesinde ve 26. 9. 2011 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


13 görüş var

  TTNET A.Ş. Genel Müdürlük
  Toplam 37 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.43 puan aldı.
 • 7 ağustos 2014 İzmit Alemdar Şubenize internet başvurusu için 14.36 gittim. Görevliden aldığım fişte 14 kişi sonra sıram gelecekti. 45 dk sonra sadece 1 kişi ilerledi. Görevliye indim bir sorun mu var bir kişi ilerledi dedim. Siz yeni muracaat için numara aldınız eski müşterilerimizin numaraları hızlı ilerliyor dedi. Öyle şey olur mu dedim. yukarı çıktım. 15 dk sonra başka bir müşteri gişe memurunun yanında 1 saat geçti sadece 2 sıra ilerledi değince bende aynı tepkiyi gösterdim. Hemen oradan ayrıldım. Girişteki görevliyede yeni kayıt numarası vermeyin insanlar madur olmasın saatlerce insanları bekletmeyin dedim ve sinirli ve memnuniyetsiz bir biçimde aradan ayrıldım. TTNET' in müşteri memnuniyetini daha ön plana alması gerektiğini düşünüyorum. tesis olarak genç eleman olarak çok modern çok iyi gördüm. iyi çalışmalar iyi günler dilerim.

  2/ 5 yıldız
  ,

 • 12074322152 müşteri numarası ile TT NET müşterisi olarak hizmet almakta idim. Müşteri memnuniyetsizliğimden dolayı kendi isteğimle TT NET’ e tüm borçlarımı ödeyerek kapatmıştım. Yaklaşık dört ay sonra adıma gönderilen ve faturada 197.45 Tl. Kampanya Avantaj Bedeli Ücreti ve gecikme faizi faturayı haksız olduğu için Kocaeli İli Derince İlçesi Tüketici Heyetine başvurdum. Halen kararımız çıkmadı. Ancak Genel Merkezden cep telefonuma gönderilen mesajda adınıza icra takibi yapılacaktır. (212 396 10 61) Telefonumuzu arayınız. Mesaj sonrası aradığım bu telefonda gerekli açıklamayı yaptım. Ancak şu anda cep telefonuma 03/07/2014 tarihinden başlayarak on iki (12) adet mesaj gelmiştir. 197.45 Tl. faturayı TT Net Derince bayisine ödememe ve borcumun olmadığı halde icra takibinin devam ettiği telefonuma gelen mesajdan anlaşılmıştır. Bahse konu icra takibi başlatılmadan açık ve detaylı bir şekilde Hukuk Büronuza dilekçe ve şirketinizin Avukatı Gönül hanımla görüşmeme rağmen icra takibi ve dosya masrafları ile birlikte ödeminiz gerekmektedir. Denilmektedir. Şirket Avukatının Tüketici Hakem Heyetinin kararını bekleyelim çıktığı zaman bize faks gönderirsiniz diye ifadelerine karşılık icra takibi devam ettirilmiştir. Bu da beni mağdur etmiştir. Bu konuda önceden gönderdiğim dilekçelerim ile görüştüğüm telefon görüşmelerini de dikkate alarak mağduriyetimin giderilmesi hususunu arz ederim. 04/08/2014

  5/ 5 yıldız
  ,

 • 1 haftadır ttnetim yok müşteri hizmetlerini arıyorum arıza kaydı alıyorlar telefon numarası alıyorlar döneceğiz deniliyor dönülmüyor açmıyorsanız kapatın teşekkürler

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Küçükçekmece Cennet mahallesinde oturuyorum yıllardır Türk Telekom ve ttnet abonesiyim.Bir çok yere fiber alt yapı getirdiniz ama bu semtte hala yok. Hem 60 tl ye pahalı internet kullanmak zorunda kalıyoruz.Hem ağır çalışıyor. hemde devamlı sorunlar kopmalar yaşıyoruz.Teknik servisinizden hiç memnun değilim. Defalarca şikayette arıza bildirimleri yaptım.O an düzeliyor.Sonra tekrar aynı sorunlar yaşanıyor.Ben hem para vericem hemde hizmetinizden yararlanamıycam.En son mahkemeye vermeyi düşünüyorum.Bilginize..

  5/ 5 yıldız
  ,

 • 10 gündür yalın internet hattına geçmek istediğimizi belirttim. Fakat bir sorun olduğu söyleniyor. Sabah müşteri temsilcisiyle görüştüm, tekrar yalın internet başvurusu yapıldı. Onaylandı dedi. Müşteri hizmetleri tarafından arandım ve iptal edildiğini söylediler. Bu sorun nasıl çözülecek, 10 gündür internetimiz kesik. Kaç yıldır ttnet kullanıcısıyız. Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorsunuz. Bu konuyla ilgili ne yapmamız gerekiyor. Yardımcı olur musunuz?

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, köklü tarihi boyunca benimsediği “en yeni iletişim teknolojilerini Türkiye ile buluşturma” misyonunu başarıyla sürdürmektedir. MİSYONA BAK HİZMETE BAK DEVASA BİNALAR İÇİ DOLU MASALAR İSTENİLEN BİR BİLGİYE ULAŞAMAYAN ADAMLAR VEYA BAYANLAR LÜTFEN BU YAZIMI GENEL MÜDÜRÜNÜZE VE YÖNETİCİLERİNİZE OKUTUNUZ MÜŞTERİNİZ DEĞİLİM TEMSİLCİNİZLE BENİ ARAYARAK MEŞGUL ETMEYİNİZ KONU ÇOK BASİT ÇÖZÜM BEŞ AY OLDU SONUÇ SIFIR KREDİ KARTIMDAN MAİL ORDER YOLU İLE DOKUZ AY BOYUNCA TAHSİLAT YAPILMIŞTIR HESAP EXTRESİNDE HERHANGİ BİR AÇIKLAMA YOK NE KESİLEN NUMARA NEDE KESİLEN FİRMA YA DA ŞAHIS İSMİ YOK YOK YOK SORUYORUM SAYIN YETKİLİ KASANIZA GİREN BENİM PARAMI HANGİ AÇIKLAMA İLE MUHASEBELENDİRİYORSUNUZ BENDEN KESERKEN BİR BİLGİ YA DA KESİLEN HİZMETİN KARŞILIĞI BELİRTİLMEDEN PARAMI ALIYORSUNUZ ALMASINA DA SİZE SORUNCA NEYE İSTİNADEN KESTİNİZ ALMADIĞIM BİR HİZMETİN PARASINI DEDİĞİMDE BANA NUMARA VER NEDEN KESTİĞİMİZİ SÖYLEYELİM DİYORSUNUZ BEN DE SORUYORUM SİZE BİLMEDİİNİZ NUMARAYA NASIL KESİNTİ YAPIYORSUNUZ NE DEMEK Mİ İSTEDİM BU YAZIYI OKUYAN AKILLI BİR İNSAN KLASİK MEMUR KAFASININ DIŞINA ÇIKARAK BENİM YERİME KENDİSİNİ KOYSUN VE SORDUKLARIMA BİR CEVAP BULUP BANA DA BİLDİRSİN 27.06.2013/27.02.2014 TARİHLERİ ARASINDA DOKUZ ADET FATURA KESİLMİŞ AÇIKLAMA TTNET MAİL ORDER HEPSİ BU kadar sizin hesabınızdan bu para kesilse ve siz arayıp sorsanız bu parayı neye istinaden kestiniz diye bende size desem ki bana bir numara ver söyleyim hadi bakalım çık işin içinden

  5/ 5 yıldız
  ,

 • yaklaşık 8 aydır ttnet kullancısıyım bize vaddetiginiz 1-8 mb hiz sınırına ulaşamadım bu şikayetlerime çözüm bulan olmadı

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Bol arızası olan ve arızalar hakkında keyfi davranan ciddiyetten yoksun bir şirket

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Sayın yetkili bu satırları 4 gündür internet hizmeti alamayan ve tam bir fiyasko olan müşteri hizmetleri sisteminiz ve çalışanları yüzünden çıldırmış durumda olan bir müşteri (ki olmaz olaydım şimdi ayrılmanın yollarını arıyorum) olarak yazıyorum Atatürk Üniversitesi lojmanlarında oturmaktayım ve her defasında uzun mücadele sonrası uğraştığım daha doğrusu ulaşamayıp yazarak şikayetimi ilettiğim SÖZDE MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNİZ her defasında bölgemde sorun olduğunu söyleyip duruyor. Sorun bölgemde değil benden başka herkes bağlantı kurabiliyor. Ben yüzyüze iletişim kurabilecek evime gelip sorunu çözecek birini istiyorum yetkilerinin olmadığını söylüyorlar. BU NE KEPAZELİK!!! Günlerdir işlerimi yapamıyorum kaybolan zamanımın hesabını kim verecek??? Hizmet satmak için kapı aşındıran TTNET GÖREVLİLERİ NEREDE?!!!! YAZIKLAR OLSUNNNNNN. Yoğun çalışan biri olarak bugün ve sonrasında sizden kurtulmanın yolkarını arayacağım ama her yerde de bana yapılan ve yapılmayanı yazıp anlatacağım. SAHİ SİZ HİÇ MÜŞTERİ OLARAK SAÇMA SAPAN MÜLTERİ HİZMETLERİ NUMARANIZI ARAYIP MUHATAP OLDUNUZ MU?!!! BİRİNE BEDDUA EDECEKSENİZ TTNETE İŞİN DÜŞSÜN DEMEK YETERLİ. YOLDAN GEÇENLERİ Mİ HİZMET VERMEK İÇİN O MASALARA OTURTUYORSUNUZ? BASMA KALIP LAFLARLA YÜRÜTÜLEN HİZMETİNİZDEN ARTIK FAYDALANMAK İSTEMİYORUM. 4422360682 NOLU HİZMETİ İPTAL ETSİNLERRRRRRRR. KARŞIMDA ADAM GİBİ BİR MUHATAP İSTİYORUMMMMMMMM.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • nedir bu gezinti illeti. bıktık usandık. kaç kere telefon açtık iptal iptal iptal diye ama neye fayda. tamam efendim. modemi kapatın açın düzelir efendim. klasik bilgisayarcı ayağı yapıyorsunuz. müşterilerinizin bilgisi olmadan sistemden veri analizi yapmaya çalışıyorsunuz. ben abone olurken böyle bir bilgilendirme tarafıma yapılmadı. ve kurumsal müşterniz olarak artık iptal etme aşamasına geldim. zamanında bir kere vazgeçmiştim ttnet den. belki düzelmiştir dedim ama nafile insanları bezdirmeyi amaç edinmişsiniz.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • 21 Şubat'ta şehir içi nakil başvurusunda bulundum ve hala tivibu ev kurulamadı. Defalarca müşteri hizmetleriyle görüştüm ve hiç bir sonuç alamadım her seferinde "genel müdürlükten onay bekliyor" diye geçiştiriyorlar. Müşterilerinizi bu kadar önemsiz görüyor ve sorunlarıyla ilgilenmiyorsanız hizmet sektöründe devam etmeyin. Bu sektör size uygun değil..

  5/ 5 yıldız
  ,

 • ben ttnet internet kullanısıyım. 444 0 375 müşteri temsilcileri yanlış, yanıltıcı bilgi veriyorlar ve çözümden çok çözümsüzlük oluşturuyorlar. ttnet gibi kurumsal bir firmanın söylemlerinin arkasında durması gerekirken çalışanlarının umursamazlığı yüzünden mağdurlar yaratmaktadırlar. 444 0 375 müşteri temsilcisi ile Antalya Konyaaltı müşteri temsilcisi farklı bilgiler veriyorlar. Fiber internet nerede var bilgi sahibi değiller. Lütfen müşteri temsilcilerini eğitinki şirketinize zarar vermesinler. Oturduğum apartmanda fiber internet kullancısı varken mevcut adresimde fiber internetin olmadığını söyleyen müşteri temsilcisi var. Dalga geçer gibi aynı apartmanın 1.katında bir dairede fiber internet varken 4.katında fiber internet olmayacağı söylendi. Telefon kayıtları sizler tarafından kayıt altına alınıyor. Ricam bilgi verirken veya şikayetleri cevaplarken karşıdaki insanla dalga geçmeyin, Sizin gibi kurumsal bir firmaya bu müşteri temsilcileri yakışmıyor

  5/ 5 yıldız
  ,

 • 2 ay önce sizin tarafınızdan bireysel fiber yalın internet sözleşmesi yapıldı. 44 liralık fatura ilk fatura 126.00 lira 2. faturada 126 lira geldi.sınırsız yapmak için 444 0 375 aradığımda vergi numarası benden istendi oysaki bireyseldi aboneliğim ama bana kurumsal yapıldığı ve türk telekom müdürlüğüne gitmeme gerektiği söylendi. sizlerle iletişime geçemediğimden mail yazıyorum. bu hafta müdürlüğe gidip şikayet başvurusunda bulunup internetin kapatılıp fazla gönderilen bu faturalardan dolayı ve yanlış bilgilerle açılan bu hesap için yasal hakkımı gizli tutarak gerekli yerlere üst kurumlara müracaat edip vatandaşın haksız yere dolandırılması için gerekeni yapacağımı belirtirim. internet sahibi :YELİZ SEFEROĞLU.TEL 0543 641 6979

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak TTNET A.Ş. Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TTNET A.Ş. Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TTNET A.Ş. Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak TTNET A.Ş. Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...