TTNET A.Ş. Genel Müdürlük logo

Tel: (0212) 306 1000 veya 444 03 75

Adres: Esentepe Mh. Salih Tozan Sokak, No: 16, Karamancılar İş Merkezi D Blok 34394, Şişli, İstanbul, Türkiye


TTNET A.Ş. Genel Müdürlük, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Salih Tozan Caddesi) yer alıyor. TTNET A.Ş. Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TTNET A.Ş. Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket meri mevzuata riayet etmek koşuluyla her türlü telekomünikasyon hizmeti sunmak ve/veya altyapısını kurup işletmek amacıyla kurulmuştur, Konusu ile ilgili olmak üzere satış vaadi rehin ticari işletme rehni ve ipotek de dahil olmak üzere taşınır ve taşınmazlar üzerinde ayni ve şahsi hakların tesis edilmesi tapu kütüğüne ve ilgili sicillerine tescil ettirilmesi lehine tesis edilen rehin ve ipoteklerin fek edilmesi alınan her türlü teminattan vazgeçilmesi sahip bulunduğu taşınır ve taşınmazların ipotek rehin ve ticari işletme rehni de dahil olmak üzere kendisi ve/veya üçüncü kişilerin borcu için her ne nam ve şekilde olursa olsun teminat olarak gösterilmesi ve üçüncü kişilerin borcuna kefil olunması. Anasözleşmesinde ve 26. 9. 2011 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak TTNET A.Ş. Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TTNET A.Ş. Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TTNET A.Ş. Genel Müdürlük

3 görüş var

  • 21 Şubat'ta şehir içi nakil başvurusunda bulundum ve hala tivibu ev kurulamadı. Defalarca müşteri hizmetleriyle görüştüm ve hiç bir sonuç alamadım her seferinde "genel müdürlükten onay bekliyor" diye geçiştiriyorlar. Müşterilerinizi bu kadar önemsiz görüyor ve sorunlarıyla ilgilenmiyorsanız hizmet sektöründe devam etmeyin. Bu sektör size uygun değil..

    Misafir, 03.04.2014 18:01:00

  • ben ttnet internet kullanısıyım. 444 0 375 müşteri temsilcileri yanlış, yanıltıcı bilgi veriyorlar ve çözümden çok çözümsüzlük oluşturuyorlar. ttnet gibi kurumsal bir firmanın söylemlerinin arkasında durması gerekirken çalışanlarının umursamazlığı yüzünden mağdurlar yaratmaktadırlar. 444 0 375 müşteri temsilcisi ile Antalya Konyaaltı müşteri temsilcisi farklı bilgiler veriyorlar. Fiber internet nerede var bilgi sahibi değiller. Lütfen müşteri temsilcilerini eğitinki şirketinize zarar vermesinler. Oturduğum apartmanda fiber internet kullancısı varken mevcut adresimde fiber internetin olmadığını söyleyen müşteri temsilcisi var. Dalga geçer gibi aynı apartmanın 1.katında bir dairede fiber internet varken 4.katında fiber internet olmayacağı söylendi. Telefon kayıtları sizler tarafından kayıt altına alınıyor. Ricam bilgi verirken veya şikayetleri cevaplarken karşıdaki insanla dalga geçmeyin, Sizin gibi kurumsal bir firmaya bu müşteri temsilcileri yakışmıyor

    Misafir, 18.02.2014 22:45:00

  • 2 ay önce sizin tarafınızdan bireysel fiber yalın internet sözleşmesi yapıldı. 44 liralık fatura ilk fatura 126.00 lira 2. faturada 126 lira geldi.sınırsız yapmak için 444 0 375 aradığımda vergi numarası benden istendi oysaki bireyseldi aboneliğim ama bana kurumsal yapıldığı ve türk telekom müdürlüğüne gitmeme gerektiği söylendi. sizlerle iletişime geçemediğimden mail yazıyorum. bu hafta müdürlüğe gidip şikayet başvurusunda bulunup internetin kapatılıp fazla gönderilen bu faturalardan dolayı ve yanlış bilgilerle açılan bu hesap için yasal hakkımı gizli tutarak gerekli yerlere üst kurumlara müracaat edip vatandaşın haksız yere dolandırılması için gerekeni yapacağımı belirtirim. internet sahibi :YELİZ SEFEROĞLU.TEL 0543 641 6979

    Misafir, 18.01.2014 13:06:00

TTNET A.Ş. Genel Müdürlük adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
TTNET A.Ş. Genel Müdürlük
Esentepe Mah.Salih Tozan Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 306 1000 TTNET A.Ş. Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak TTNET A.Ş. Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...