Trump Towers logo

Tel: (0212) 348 7867 veya (0212) 347 3628

Adres: Kuştepe Mh. Mecidiyeköy Yolu Caddesi, No: 12, Trump Towers Kuleleri, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul, Türkiye


Trump Towers, İstanbul ili Şişli ilçesinin Kuştepe Mah. mahallesinde (Mecidiyeköy Yolu Caddesi) yer alıyor. Trump Towers yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Trump Towers nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Trump Towers
    Toplam 53 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.47 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Trump Towers nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Trump Towers konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Trump Towers

Aşağıdaki formu kullanarak Trump Towers ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...