Tel: (0312) 306 4043

Adres: Atatürk Bulvarı No: 39 Sıhhiye /ankara Ankara, Türkiye


TRT Ankara Radyosu, Ankara ili Altındağ ilçesinin Gündoğdu Mah. mahallesinde yer alıyor. TRT Ankara Radyosu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TRT Ankara Radyosu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    TRT Ankara Radyosu
    Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.56 puan aldı.
  • Sevgili hemşerim Mehmet abıme selam ve saygılarımı sunuyorum . Mehmet Sesge abimizle bütünleşen türkülerden birtanesi Olursa Atam dedim atamıyom , Satam dedim satamıyom Türküsünü Dinle.mek istiyoruz Almanya Köln den sevgiler.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak TRT Ankara Radyosu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TRT Ankara Radyosu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TRT Ankara Radyosu

Aşağıdaki formu kullanarak TRT Ankara Radyosu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...