Trium Elektronik Bilgi İşlem logo

Tel: (0216) 469 2672 veya (0216) 469 2673

Adres: Göztepe Mh. Üst Çamlık Caddesi, Göksu Evleri Sitesi, B216b, Anadolu Hisarı, Beykoz, İstanbul, Türkiye


Trium Elektronik Bilgi İşlem, İstanbul ili Beykoz ilçesinin Göztepe Mah. mahallesinde (Çamlık Caddesi) yer alıyor. Trium Elektronik Bilgi İşlem yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Trium Elektronik Bilgi İşlem nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü bilgisayar otomosyon ve telekominikasyon sistemleri elektronik ve mekanik sistemler saatler elektronik cihaz ve yedek parçaları elektrik ve elektronik sanayi ürünlerinin toptan ve perakende alımı satımı imali imal ettirilmesi ihracı ithali ile dahili ticaretini ve pazarlamasını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


1 görüş var

    Trium Elektronik Bilgi İşlem
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • 12/12/2013 tarihinde teknik servise göndermiş olduğum ürün halen elime ulaşmamıştır ne den acaba ? 17/01/2014 şu tarih oldu tamir süresi 20 gün olduğunu yazmakta fakat halen bir sonuç yok (GÖNDEREN ESRA EMİNE AKKAYA TLF:541 716 79 36)

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Trium Elektronik Bilgi İşlem nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Trium Elektronik Bilgi İşlem konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Trium Elektronik Bilgi İşlem

Aşağıdaki formu kullanarak Trium Elektronik Bilgi İşlem ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...