Tel: (0212) 331 0200 veya 444 64 76

Adres: Büyükdere Caddesi, No: 237, Noramin Plaza, B1, Maslak, Şişli, İstanbul, Türkiye


Trendyol.com - DSM Grup Danışmanlık İletişim Ve Satış Tic. A.ş., İstanbul ili Şişli ilçesinin Maslak Mah. mahallesinde (Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Trendyol.com - DSM Grup Danışmanlık İletişim Ve Satış Tic. A.ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Trendyol.com - DSM Grup Danışmanlık İletişim Ve Satış Tic. A.ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurt içinde ve yurt dışında her türlü kongre panel açık oturum seminer konferans çalıştay ve sempozyum düzenlemek u faaliyetin tanıtımı amacıyla danışmanlık yayıncılık reklamcılık ve organizasyon işleri yapmak. . . ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


0 görüş var

    Trendyol.com - DSM Grup Danışmanlık İletişim Ve Satış Tic. A.ş.
    Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.7 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Trendyol.com - DSM Grup Danışmanlık İletişim Ve Satış Tic. A.ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Trendyol.com - DSM Grup Danışmanlık İletişim Ve Satış Tic. A.ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Trendyol.com - DSM Grup Danışmanlık İletişim Ve Satış Tic. A.ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Trendyol.com - DSM Grup Danışmanlık İletişim Ve Satış Tic. A.ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...