Tel: (0462) 325 7561

Adres: 1. Bostancı Mahallesi Akif Soruhan Caddesi Kalkınma /TRABZON Trabzon, Türkiye


Trabzon Kız Öğrenci Yurdu, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde yer alıyor. Trabzon Kız Öğrenci Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Trabzon Kız Öğrenci Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

01 10 2010 tarihinde faaliyete geçen yurdumuz 330 yatak kapasiteli olup MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'na bağlı özel bir yurttur. Odalarımız Tek kişilik çift kişilik ve 3 kişiliktir. Öğrenci yurdumuzda kantin, yemekhane etüt salonlarımız,çamaşırhane ve servis hizmetleri verilmektedir. Günün 24 saati özel güvenlik ve kamera sistemleri ile güvenliğimizi sağlamaktayız.
Öğrenci ve aile memnuniyeti temel ilkemizdir...

Huzurun ve güvenin tek adresi

TRABZON KIZ ÖĞRENCİ YURDU...


0 görüş var

    Trabzon Kız Öğrenci Yurdu
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Trabzon Kız Öğrenci Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Trabzon Kız Öğrenci Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Trabzon Kız Öğrenci Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Trabzon Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...