Tel: (0462) 328 0940 veya (0462) 325 9949

Adres: Trabzon Havaalanı, Konaklar, Ortahisar, Trabzon, Türkiye


Trabzon Havalimanı, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin Konaklar Mah. mahallesinde (Trabzon Havaalanı) yer alıyor. Trabzon Havalimanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Trabzon Havalimanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

DHMİ Trabzon Havalimanı, konumu ve iletişim bilgileri


1 görüş var

    Trabzon Havalimanı
    Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.54 puan aldı.
  • calisan personelin egitim duzeylerini merak ediyorum.ucaktan nasil bagaj indirdiklerinin bi videosunu yayinlayin da bizde gorelim.saglam verilen bagajlari nasil indiriyorlar ki bagaj yirtiliyo 5 ay oldu hala ucret odemesi yapilacak ayiptir ayip.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Trabzon Havalimanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Trabzon Havalimanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Trabzon Havalimanı

Aşağıdaki formu kullanarak Trabzon Havalimanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...