Tel: (0462) 230 1985

Adres: Emniyet Müd, , 61030 Gülbaharhatun, , Trabzon, Türkiye


Trabzon Emniyet Müdürlüğü, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin Gülbaharhatun Mah. mahallesinde yer alıyor. Trabzon Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Trabzon Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Trabzon Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Trabzon Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Trabzon Emniyet Müdürlüğü

1 görüş var

  • makamınıza bildirilir 16 apy 93 plakalı aracıma ceza göndermişsiniz bu araç7 yıldır benden satış alınmıyor bandırollerini ödemiyorlar bide üstüne üstlük cezaları gelmeye başladı mağdur durumdayım maayenesinide yaptırmıyolar enson sizin ilden cezaları geldi.arabamın üzerine hacızları ve bağlamaları var .arac bmv 3.16.i 89 model.olup2007 bursa 13. noterden süreli vekalet verdiğim halde benden satış alın mamıştır çok mağdurum bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden çok tesekkürederim.tel nom.05343606501

    Misafir, 20.11.2013 21:03:00

Trabzon Emniyet Müdürlüğü adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Trabzon Emniyet Müdürlüğü
Gülbaharhatun Mah., Ortahisar, Trabzon.
+90(0462) 230 1985 Trabzon Emniyet Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Trabzon Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...