Tel: (0462) 230 2134

Adres: Trabzon, Huzur Cd, 17, 21, 61040 Soğuksu, , Trabzon, Türkiye


Trabzon Çocuk Esirgeme Kurumu, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin Soğuksu Mah. mahallesinde (Huzur Caddesi) yer alıyor. Trabzon Çocuk Esirgeme Kurumu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Trabzon Çocuk Esirgeme Kurumu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Trabzon Çocuk Esirgeme Kurumu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Trabzon Çocuk Esirgeme Kurumu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Trabzon Çocuk Esirgeme Kurumu

0 görüş var

Trabzon Çocuk Esirgeme Kurumu adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.78 puan almıştır.
Trabzon Çocuk Esirgeme Kurumu
Soğuksu Mah.Huzur Caddesi, Ortahisar, Trabzon.
+90(0462) 230 2134 Trabzon Çocuk Esirgeme Kurumu

Aşağıdaki formu kullanarak Trabzon Çocuk Esirgeme Kurumu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...