Tel: (0462) 326 5642 veya (0462) 326 5643

Adres: Trabzon Bölge İdare Mahkemesi Başkanlığı, Sultan Sk, 61100 Kemerkaya, , Trabzon, Türkiye


Trabzon Bölge İdare Mahkemesi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin Kemerkaya Mah. mahallesinde (Sultan Sokak) yer alıyor. Trabzon Bölge İdare Mahkemesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Trabzon Bölge İdare Mahkemesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Trabzon Bölge İdare Mahkemesi
    Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.17 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Trabzon Bölge İdare Mahkemesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Trabzon Bölge İdare Mahkemesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Trabzon Bölge İdare Mahkemesi

Aşağıdaki formu kullanarak Trabzon Bölge İdare Mahkemesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...