Trabzon Büyükşehir Belediyesi logo

Tel: (0462) 224 6161

Adres: Gülbaharhatun Mh. Kahramanmaraş Caddesi, No: 201, (varlıbaş Avm Yanı), Ortahisar, Trabzon, Türkiye


Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin Gülbaharhatun Mah. mahallesinde (Kahramanmaraş Caddesi) yer alıyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Trabzon Büyükşehir Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Trabzon Büyükşehir Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Trabzon Büyükşehir Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Trabzon Büyükşehir Belediyesi

0 görüş var

Trabzon Büyükşehir Belediyesi adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.66 puan almıştır.
Trabzon Büyükşehir Belediyesi
Gülbaharhatun Mah.Kahramanmaraş Caddesi, Ortahisar, Trabzon.
+90(0462) 224 6161 Trabzon Büyükşehir Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...