Adres: Adıyaman, TPAO/1. Sk, Petrol, , Adıyaman, Türkiye


TPAO Adıyaman, Adıyaman ili Adıyaman Merkez ilçesinde yer alıyor. TPAO Adıyaman yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TPAO Adıyaman nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak TPAO Adıyaman nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TPAO Adıyaman konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TPAO Adıyaman

1 görüş var

  • slm ben celal bayar üniversitesinde sondaj bölümü 1. sınıf öğ?rencisiyim adıyamanlı olmam ve kurumunuzda staj yapmak için dilekçe gönderdim yanlız kurum bana başrısız 2 dersin olduğ?undan dolayı kabul olmamış?tır denildi SINIFIMIZDA KURUMUNUZDA SATAJ YAPMAK İÇİN DİLEKÇE GÖNDEREN VE BAşžARISIZ 4 DERSİ OLMASINA RAğžMEN KABUL EDİLMİşž BUNLARI BELGELERLE SUNACAM TORPİL OYNUYORSA STAJ DA DAHİL BEN BU BÖLÜMÜ NEDEN OKUYAYIM BİZİM TORPİLİ DAYIMIZ YOK

    Misafir, 16.04.2010 12:32:00

Aşağıdaki formu kullanarak TPAO Adıyaman ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...