Torium Alışveriş Merkezi logo

Tel: (0212) 699 9050

Adres: Saadet Dere Mahallesi, E-5 Karayolu Üzeri, Torium Avm Haramidere, Esenyurt - Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye


Torium Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Saadetdere Mah. mahallesinde (Tonguç Baba Caddesi) yer alıyor. Torium Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Torium Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Torunlar GYO tarafından inşaa edilen Torium AVM; büyüklüğü, çeşitliliği ve hizmet kalitesiyle milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği etmektedir. Yurtdışından ziyaretçilerin de büyük ilgi gösterdiği Torium AVM; alışveriş, eğlence, lezzet, sinema ve etkinlikleri bir arada sunan bir yaşam merkezidir.

Seçkin markaların bulunduğu 180 mağazanın yer aldığı Torium’da alışveriş keyfini artıracak kampanyalar, etkinlikler düzenlenmektedir. Torium’u farklılaştıran en önemli özelliklerinden bir diğeri de eğlenceye verilen önemdir. Toplam kiralanabilir alanın % 30'u eğlenceye ayrılmıştır. Türkiye'nin ilk kar temalı eğlence parkı Snowpark, 3500 m2 alanda hizmet veren kapalı lunapark Starpark, 9 sinema salonuna sahip Cinetech gibi merkezlerde her yaştan ziyaretçiye eğlenceli aktiviteler sunulmaktadır. Konserler, imza günleri, tiyatro gösterileri gibi etkinliklerle her güne heyecan katan Torium yenilikçi marka kimliğiyle ziyaretçilerine fark yaratan hizmetler vermeye devam etmektedir
Snowpark Tel: (212) 699 69 70 Faks: (212) 699 77 20


Cinetech Sinemaları Tel: (212) 699 90 40 Faks: (212) 699 15 16


8 görüş var

  Torium Alışveriş Merkezi
  Toplam 77 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.97 puan aldı.
 • tekrar tekrar gitmek istiyorum ama annem bırakmıyor offf çok güzel artık yeter herkeze tavsiye ederim burayı

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Esenyurt İnönü mh oturuyorum ama biz selvis kullanamıyoruz nerede hizmet ben bunu şikayet kutusuna kaç keren bildirdim esenyurta bağlı bir AVM selvis veremeyeceni söylediler beğenmediğini bir yere neden boyle bir yatırım yaptınız....

  45/ 5 yıldız
  ,

 • a.v.m. niz servis saatleri ile sinema salonunuza ait film seanslarının bilgilendirilmesini rica ederim

  / 5 yıldız
  ,

 • aradığım mağazaların hepsi var .bu çevredeki en güzel alışveriş merkezi bence

  5/ 5 yıldız
  ,

 • sanki saraymış gibi muhteşem

  / 5 yıldız
  ,

 • süper biyer

  5/ 5 yıldız
  ,

 • buyle bir işmerkezi esenyurtmuza kazandırığnız için toryum yunetımıne teşekurederız

  / 5 yıldız
  ,

 • mikemmel bi yer yapmışsınız mükemmel ötesi gerçekten harika bi yatırımmm tebrikler allah utandırmasın

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Torium Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Torium Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Torium Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Torium Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...