Tel: (0212) 597 7244

Adres: Necip Fazıl Cad. No: 19 Merkez Mh. Arnavutköy Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Torunoğlu İnşaat, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Necip Fazıl Caddesi) yer alıyor. Torunoğlu İnşaat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Torunoğlu İnşaat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapmak. Bunları uygulamaya koymak, fenni mesullük almak, proje yöneticiliği ve ilgili resmi kurumlardan her türlü inşaat ve iskan ruhsat işlemleri yapmak. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayri menkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayri menkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü arazi arsa daire evdükkan işyeri ve diğer emlak alımı satımı ve kiralanmasına aracılık eder. Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunur ve sözleşmeler düzenler komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dışında her nevi gayrimenkul alımı satımı ve pazarlamasını yapar ve 29. 6. 2012 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Torunoğlu İnşaat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Torunoğlu İnşaat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Torunoğlu İnşaat

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Torunoğlu İnşaat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...